Goldim kozí ovesná se švestkami a jablkem 225 g

TOP 48 v kategorii Dětské kaše

Goldim kozí ovesná se švestkami a jablkem 225 g

BALENÍ 225 g POPIS Tato KOZÍ KAŠE je vhodná PRO DĚTI A KOJENCE OD UKONČENÉHO 6. MĚSÍCE VĚKU. HLAVNÍ PŘEDNOSTI: * s vysokým obsahem vápníku, železa, jódu, vitamínů A, E,...
Doporučená nabídka kupplenky

Bez přidané soli
S kozím mlékem

BALENÍ 225 g

POPIS

Tato KOZÍ KAŠE je vhodná PRO DĚTI A KOJENCE OD UKONČENÉHO 6.

MĚSÍCE VĚKU.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI: * s vysokým obsahem vápníku, železa, jódu, vitamínů A, E, C,

D, fosforu a vitamínů skupiny B,

• zdroj bílkovin a draslíku,
  • slunečnicový a řepkový olej nejvyšší jakosti,
  • neobsahuje palmový olej,
  • neobsahuje kravské mléko,
  • bez syntetických barviv, aromat a konzervačních látek.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta109 Kč100 % • 3 481 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• chutná i dospělým :)
    • synovi vyhovuje, dávám k večeří smíchané s přesnídávkou a má spokojené břísko
    • spinká celou noc

• Kozí kaše - zdraví naše :D

Ok

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta109 Kč100 % • 3 481 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Naše Mléko

• nejlepší kaše - kozí kaše

• kvalita
    • necítit po kozím

• jediná kozí v ČR
  • , zakoupeno v kupplenky

Rýchla príprava, chutná kaša bez kozieho zápachu, vhodná i pred spánkom

• , zakoupeno v Naše Mléko

Kaše není špatná, na mě ale až příliš silná vůně švestek. Už bych znovu nekoupila.

• Dobra chut
    • Nezacpava deti
    • Voni
    • Hůře se rozmichava
    • Musí byt opravdu horká voda jinak je ridka

Pokud se dělá dle návodu je super.Voní chutna.Dělala jsem v chladnější vodě než je psáno a bylo to řídké.Tak to maly vypil

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dobře stravitelná kaše, nejvíc dceři chutná
    • Nebolí po ní tolik bříško