Nejnovější recenze ze sekce Dětské kaše

Sunar Ml.krupic.kaše Vanilka na dobrou noc 340 g

Přidáno: 7. března 2024

• jednoducha priprava
  • bez palmoveho oleje
  • příjemná chuť

Sunar kaše mají jemnou chut s ovocným aroma.Nejsou zbytecne preslazene a muzete si vybrat ze 3 variant prichuti.Nejvice našemu ditku chutnala příchuť jablko,svestka.Priprava je velmi jednoduchá,jen zalijete vodou a zamícháte.Kase také obsahují vitamíny,vápník a železo,což velmi oceňuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 5. března 2024

• Bez přidaného cukru
  • Snadná příprava
  • Malé balení

Oproti jiným druhům kaši,je chuť od sunarku velmi lahodná. Poměr celozrnné mouky, vitamínů, železa a vápníku je naprosto ideální. Je velice snadná na přípravu,což přijde vhod když se nestíhá. Kaše není tolik hutná,takže se hodí jak na snídani tak i na večeři a neboli po ji bříško.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Přidáno: 4. března 2024

• Chuť

Bez přidaného cukru, co více chtít pro dítě. Chuť je zajímavá ale lahodná. Naše miminko si to oblibilo, a to je co říct, protože on je vybiravy a jen tak mu něco nezachutná. Doporučuji všem. Opravdu je dobrá. Na přípravu také. Doporučím určitě každé mé známé.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Snadná příprava
  • Dokonalé rozpouštění
  • Příjemná chuť
  • Je cítit celozrnná mouka

Velice snadná a rychlá příprava mléčné kaše. Dokonalé rozpouštění, i když se nezačne hned s mícháním. Chuť kaše je jemná, velice příjemná. Velmi pozitivně hodnotím také skvělé složení bez přidaného cukru, což není samozřejmost ani u výrobků pro tak malé děti. U nás bohužel tato cereální kaše nemá takový úspěch jako kaše čistě mléčné.

Ověřený zákazník KidPro Jindřiška

Zakoupeno v KidPro

• Cena ok
Hami Mléčná kaše ovesno-žitná s banánem jahodami a malinami 210 g

Hami Mléčná kaše ovesno-žitná s banánem jahodami a malinami 210 g

Ověřený zákazník KidPro Jindřiška

Zakoupeno v KidPro

• Teprve budeme zkoušet, cena ok

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Složení
  • Mohlo by být větší balení

Kaše jsou chuťově výborné, jednoduché na přípravu a maji velice dobré a zdravé složení pro ty nejmenší. Oceňuji pestrou škálu chuti, obsah plnotucneho mléka a absenci palmoveho oleje. Kaše jsou rychlou ideální volnou večeře, nebo snídaně, syn je po nich dobře nasycen

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Rychlá příprava
  • Vyšší obsah cukru

Rýžová kaše Sunar dceři chutnala a to dcera (12m) není moc velký jedlík. Kaše se velmi rychle připravuje, což ocení každý rodič. A využili jsme ji i jako snídani pro starší dítě (5let). A někdy i jako rychlou snídani pro rodiče. Oproti některým jiným kaším nedělá hrudky. A vanilková chuť nebyla umělá. Přestože nemá přidány cukr, přišla nám dost sladká. Určitě zařadíme do naší kuchyně a na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Složení
  • Bez cukru
  • Mohlo být méně vody

Kaše Sunar mě velmi překvapila. Má pěkné složení,je z celozrnné mouky a hlavně bez přídavného cukru. Co se týká chuti,tak je moc dobrá. Nejvíce jde cítit banán. Příprava taky jednoduchá, pouze zalít vodou. Jen já bych dala o něco méně vody ,aby byla hustější. Jinak nemám nic proti a kaši určitě zase pořídím.

GOLDIM Kozí s kojeneckým kozím mlékem 225 g

GOLDIM Kozí s kojeneckým kozím mlékem 225 g

Ověřený zákazník Naše Mléko Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2024

(naposledy upraveno 3. března 2024)

Zakoupeno v Naše Mléko

*****

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Snadná a rychlá příprava

Sunar mléčná kaše s příchutí švestky a jablka je velice chutná. Je to velmi povedená kombinace chuti. Náš malý ji vyžaduje každý den. Mne se líbí složení kaše a doplněné vitamíny a minerály, a také její jednoduchá a rychlá příprava. Mohu vřele doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Ilona

• Konzistence
  • Příliš aromatická chuť

Kaše jde velmi jednoduše rozmíchat lžičkou a nehrudkuje. Jednoduchá na přípravu. Dobre voní, ale chuť mě osobně vůbec nenadchla, je až moc “aromatická” a je tam cítit až příliš ovocná chuť. Je Škoda ze vlastně žádné ovoce neobsahuje, ale pouze aroma. Dítěti chutná.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• snadná příprava
  • jemné vanilkové aroma
  • velmi chutná
  • nehrudkuje
  • bez přidaného cukru
  • mohli by být větší balení, rychle mizí

Kaše synovi moc chutná. Přesto, že je bez cukru, je s jemnou nevtíravou chutí vanilky chuťově velice příjemná. Příprava kaše je rychlá, snadná a má krásně hladkou strukturu. Oceňuji, že obsahuje také vitamíny, železo a vápník. Jako bonus navíc je vyrobená bez palmového oleje.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Jednoduchá příprava

Skvělá kaše jak na noc, tak i na rychlou snídani. Na noc jsem ji dělala hustší (přidala jsem o lžíci navíc) a v noci nebyl se spaní problém. Občas jsem ji dělala i na rychlou snídani, jelikož stačí přidat jen vodu, takže na hektické ráno ideální volba.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Chutná překvapivě dobře
  • Snadna příprava
  • Bez přidaného cukru
  • Spousta důležitých látek

Vyzkoušeli jsme sunar mléčnou kaši poprvé a zde je naše hodnocení. Snadno se rozpustí, stačí smíchat s teplou převařenou vodou a vaše dítko může jíst. Chutná překvapivě dobře, je tam opravdu cítit chuť banánů a jablka. Obsahuje spoustu vitamínů a je bez přidaného cukru.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• struktura
  • chuť
  • bez palmového oleje
  • bez přidaného cukru
  • bez ovoce (pouze aromata)

Mléčné kaše značky Sunar s různými ovocnými příchutěmi jsou opravdu skvělou volbou pro rodiče, kteří dbají na výživu a chutnost jídel svých dětí. Osobně jsem je podával svému ročnímu synovi a musím říct, že si je opravdu oblíbil. Kaše se snadno rozmíchávala, což je pro něj klíčové, a měla skvělou chuť. Nejvíce nás oslovila příchuť švestka a jablko.

Oceňuji, že kaše obsahuje plnotučné mléko, což přispívá k vyvážené stravě mého syna. Také mě těší, že neobsahuje palmový tuk ani přidaný cukr. Nicméně, bylo by skvělé, kdyby kaše obsahovala skutečné kousky ovoce místo aromat, což by ještě více obohatilo výslednou chuť.

I přes tuto malou nedokonalost mohu kaše s klidným svědomím doporučit ostatním rodičům, kteří hledají vyváženou stravu pro své děti.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• snadná příprava
  • bez cukru
  • s vitamíny

Na tuto mléčnou kaši s cereáliemi od Sunaru nedám dopustit, je to kvalitní snídaně nebo svačina pro mého syna, kterému velice chutná a díky tomu, že v ni není přidán cukr a obsahuje vlákninu spoustu vitamínu, jako je železo a vápník, je i vhodnou stravou pro mé desetiměsíční miminko.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Příchuť
  • Příprava

Musím říct, že mě mléčné kaše Sunar mile překvapily. Rychlá a snadná příprava, hrudky se dělali minimálně, ale to moji chybou, jednou se mi stalo, že jsem měla vodu chladnější.
Dceři chutnaly všechny 3 příchutě a určitě s kaší od Sunaru budeme dále pokračovat.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25