Nejnovější recenze ze sekce Dětské kaše

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Sadna příprava
  • Chuť

Opravdu snadná na přípravu. Netvoří se hrudky oproti jiným kaším. Bohužel, po banánu a jablku ani stopa. Veškerou chuť přehluší trpko po cereáliích. Syn odmítal po pár lžících. Aby nepřišla kaše nazmar, dali jsme přátelům a ani tam bohužel neuspěla. Za nás bohužel zklamání.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Je bez přidaného cukru
  • Neobsahuje palmový olej

Kaše synovi chutnala hned po prvním ochutnání, takže za nás jsme s ní spokojeni. Největší plus pro mě je, že je bez palmového oleje a taky bez přidaného cukru. Ve složení se mi taky líbí, že je že špaldové mouky a dalších cereálií a že je z plnotučného mléka.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Cereální
  • Bez palmového oleje
  • Mléčná chuť

Zaujalo mě, že jsou kaše cereální, není přidaný cukr a jsou bez palmového oleje. Je super že je už přidané mléko a přidá se jen horká voda. Jelikož jsem sama ochutnala tak i mě chutnají. Mého syna nejvíce zaujala jahoda s banánem, ale jablko a švestka je taky velmi zajímavá. Kaše jsou super a určitě moc ráda doporučím.

• chuťově jsou výborné
  • syn je má rád
  • rychlá příprava
  • rychle mizí :)

Synovi kaše Sunar moc chutnají, tyto cereální mají skvělé složení a jsou skvělým zdrojem vlákniny. Příprava je snadná, rychlá a dobře se rozpouští. Příjemně i voní. Nejoblíbenější je příchut banán-jablko , jak u syna, tak i mně moc chutnala. Všimla jsem si,že syn častěji chodí na záchod a tudíž odeznívá bolení bříška je mu lépe.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Jednoduchá příprava

Po této kaši jsem sáhla hlavně kvůli složení. Obsahuje navíc vápník a železo, které jsou velmi důležité ve vývoji miminek. Naopak neobsahují zbytečný cukr navíc a i přesto skvěle chutnají. Kaše jsem dochutila arašídovým máslem nebo čerstvým ovocem a stala se z nich tak plnohodnotná snídaně.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Snadná příprava

Kašička má dobré složení, a i přesto našemu malému chutnala. A to je co říci, jelikož našemu zlatíčku jen tak něco nechutná. A když už chutná, tak máme pak problém se zažíváním. Tady u této kašičky nemáme problém ani s jedním a dokonce se dožadoval přídavku - ještě že je příprava jednoduchá.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Výborná chuť
  • Plno vitamínů a dalších prospěšných látek

Dcera je velký jedlík kaší, už od mala je jedla k snídani. Její nejoblíbenější příchuť je švestka a jablko od konkurenční firmy, proto mě zajímalo, zda jí bude chutnat i stejná příchuť od firmy Sunar. Kaše obsahuje cereální mouku a plnotučné mléko, spoustu vitamínů a minerálů a nejsou tam přidané cukry, což velice oceňuji. Kaše je klasicky balená v papírové krabici s pytlíkem uvnitř. Příprava kaše je standardní jako u většiny kaší, stačí nasypat do vlažné vody, zamíchat a rovnou podávat malému jedlíkovi. Obsahuje jemněji namleté obiloviny, takže působí hladkým dojmem. Má mléčně-cereální ovocnou příchuť a musím říct, že dceři velice chutnala.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Variace příchutí

Chutě kaší jsou fajn, nemáme výtky ? měli jsme jahodu s banánem, banán s jablkem a švestku s jablkem. Syn si nejvíce oblíbil tu jahodu s banánem, ale chuťově jsou fajn všechny tři. Také podíl celozrnné mouky, železa i vápníku je za nás absolutně bez chyby. My můžeme jedině doporučit ?

Kendamil Mléčná kaše s banánem 150 g

Kendamil Mléčná kaše s banánem 150 g

Ověřený zákazník HealthFactory.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v HealthFactory.cz

• Chutná kaše již s mlékem, stačí přidat vodu a je hotovo. Nehrudkuje

• Jednoduchá příprava
  • Dobrá chuť bez přidaného cukru
  • Zdravé
  • Příprava popsaná pro větší porci, ale dá se v pohodě upravit dle sebe

Balení 3ks mléčných kaší je ideální varianta pro malé jedlíky. Kaše jsou bez přidaného cukru, plné vitamínů a velmi chutné. Balení je ideální na střídání jednotlivých kaší, abyste nemuseli dělat pořád jednu příchuť. Jednoduchá příprava a dávkování je super. Dceři chutnala nejvíc příchuť banán, jablko, ale i ostatní si oblíbila. Doporučuji.

SUNAR Mléčná kaše Jahodová kašička rýžová 225 g

• Složení
  • Rychlá a snadná příprava
  • Bez cukru
  • Chybí mi ovoce

Na to, ze vanilkovou příchuť dcera odmítá jist, tak tato kase ji velice zachutnala. Pro mě je to snadná a rychlá příprava - ideálně, když se nestíhá. Spoustu vitaminu pro správný a zdravý vývoj ditete. Bez cukru! Což ani člověk nepozná a chutná proste skvěle

Ověřený zákazník Testuj.to Štěpánka

• Mnoho chutí na výběr
  • Jemnost kaše
  • Krásná vůně
  • Rychlá a snadná příprava
  • Vhodná v jakoukoliv hodinu
  • Chtělo by to pro správné jedlíky větší balení

Sunar mléčné kaše je za mě výborná pro jakoukoliv věkovou kategorii.. ne jen že chutná malým miminkům ,ale měla jsem tu čest dát ochutnat i starším dětem. Kaše je lahodná ,lehká, voňavá a připravená za pár minut. Nač čekat u plotny celý den na mléčnou kaši, když od Sunaru můžete mít kaši hotovou za pár vteřin , ve vícero příchutí dle nálady a především si jí můžete udělat kdykoliv se vám zachce . Za mě to jsou kvalitní a výborné kaše . Za nás nejvíc zabodovala u menšího potomka Jahoda a Banán a u toho většího banán a jablko .. jak říkám pochutná si celá rodina a ještě stihnete výlet. Za mě doporučuji má to 10/10 ????

Ověřený zákazník Testuj.to Dáda

• Složení bez přídaného cukru
  • Snadná a rychlá příprava
  • Vláknina
  • Zajímavá příchuť
  • Upřímně se mi nelíbí cena kaše, v balení je pouze 5 porcí kaše.

Testování Sunar kaše dopadlo výborně. Synovi kašička moc chutná, krásně ho zasytí a celou noc pěkně spinká ?
Chválím příchuť, švestka a jablíčko je skvělá kombinace. Co opravdu oceňuji je složení bez přídaného cukru, vybírám pouze kaše,kde není přidaný cukr a tato od Sunaru mě nezklamala. Chuť je nasládlá po ovoci a to bohatě stačí. Líbí se mi obsah celozrnné mouky a tolik potřebné vlákniny,která dělá dobře trávení a kaše synovi nezpůsobuje zácpu. Příprava je velmi jednoduchá, stačí nasypat do horké vody a zamíchat a to mi vyhovuje. Kaše obsahuje i vitamíny a železo,což je další plus. Byla jsem spokojená já i syn,jen mě mrzí,že kaše obsahuje jenom 5 porcí a nevyrábí jí ve větším balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Rychlá příprava
  • Nedělají se hrudky
  • Chuť je skvělá
  • Bez přidaného cukru
  • Obsahuje minerální látky a vitamíny
  • Synkovi chutnala
  • Švestky přispívají ke správné funkci střev
  • Rychle se snědla :-D

Kaše je skvělá svačinka nebo snídaně či večeře. Velmi snadná příprava. Nedělá hrudky. Neobsahuje palmový olej. Oceňuji že neobsahuje zbytečně přidaný cukr. Mému 15 měsíčnímu synovi chutnala a určitě hodláme zakoupit i jiné příchutě. Značka mě nezklamala.

• Množství vitamínů
  • Složení
  • Vyrobeno z 8 cerealii
  • Poměr ceny a velikost balení

Kaše je chuťově výborná, příchutě jsou všechny skvělé, příprava je velmi snadná zvládne ji připravit opravdu každý, lze vzít s sebou na cesty, idealní snídaně i pro starší děti nebo dospělé, velký obsah vitamínu, sacharidu a bílkovin a halvně jsou kaše bez přidaného cukru.

Ověřený zákazník Testuj.to Erika

• Složení produktu

Cereální mléčná kaše od Sunaru s příchutí švestka a jablko je nový produkt, který hodnotím velmi pozitivně. Největším kladem je rozhodně její složení, ve kterém nechybí spousta vitamínů a cereálie. Chuť i vůně je velice příjemná a chutná. Příprava je rychlá a snadná.

Přidáno: 28. února 2024

• Kvalitní složení
  • Chuť a vůně
  • Jednoduchá a rychlá příprava

Kaše od Sunaru malému moc chutnaly. Mají kvalitní složení bez palmového oleje a přidaného cukru. Snadná a rychlá příprava. Mají lahodnou chuť a příjemnou vůní. Obsahují celozrnné cereálie, vitamíny a minerální látky. Určitě si koupíme další, protože krásně zasytily a malému chutnaly. Za nás tyto kaše od Sunaru doporučujeme!

Přidáno: 28. února 2024

• Kvalitní složení
  • Chuť a vůně

Tahle kaše je opravdu výborná. Malému velmi chutnala. Má příjemnou vůní a výbornou chuť. Mně se líbilo kvalitní složení bez palmového oleje a bez přidaného cukru. Příprava kaše je velmi rychlá a jednoduchá. Obsahuje celozrnné cereálie, vitamíny a minerální látky, které jsou důležité pro správný vývoj dětí.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25