Nejnovější recenze ze sekce Dětské kaše

Ověřený zákazník Testuj.to Nela

Zakoupeno v Testuj.to

• Výborné kombinace (např. Švestka jablko atd.)
  • Složení s plnotučným mlékem bez přidaného cukru
  • Snadná příprava
  • Lahodná poctivá chuť
  • Snad jen vyšší cena, protože produkty od Sunaru bývají prostě kvalitní

Sunar mléčné kaše s osmi cereáliemi mě velmi příjemně překvapily. Již příprava je rychlá a velice snadná, což zaneprázdněné maminky jistě ocení. Chuť je výborná, u nás doma se nejvíce ujala příchuť jahoda banán, je to taková zvláštní kombinace. Ze složení musím vypíchnout plnotučné mléko, celozrnnou mouku s vlákninou, a také obohacení o vitamíny, železo a vápník. Nemám co bych vytkla.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• Nedělá hrudky
  • Hezke složeni
  • Zajímavé příchutě

Kaše příjemně voní, nedělají hrudky. Nejsou moc sladké, mají velmi hezké složení a zajímavé příchutě. Dcera (2 roky) miluje švestkové kaše, takže první volba padla na tuto variantu. Prvni miska zmizela velmi rychle. Chutnali ji však i dvě zbylé příchutě. Mladší dcera ( 6 měsíců), zatím není takový kritik jídla, tě kaše taky moc chutnaly

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Snadná příprava
  • Příjemná chuť i vůně
  • Úplné rozpuštění bez hrudek
  • Celozrnná mouka jde cítit na jazyku

Kaše banán/jablko je velice jednoduchá na přípravu. Snadno se rozmíchá bez zbytků a kousíčků, tak jako tomu bývá u jiných celozrnných kaší. Má příjemně sladkou chuť a jemnou vůni po ovoci. Bohužel u nás "neprošla" jemná zrníčka celozrnné mouky, která jdou cítit na jazyku.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• vůně
  • příprava
  • vzhled

Nejdříve mě zaujal obal, který je krásně barevný u všech kaší. Při rozbalení jsem cítila příjemnou vůni, dále je skvělá jednoduchá a rychlá příprava. Jako matku mě zaujalo hlavně složení: žádný palmový olej ani přidané cukry, za to obsahuje vitamíny a vlákninu. Jsou vynikající všechny příchutě, ale u nás vede jahoda, banán.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Vůně
  • Nic nemůžu vytknout

Sunar mléčná rýžová kaše vanilková sklidila velký úspěch ! Určitě budeme kupovat i nadále . Syn si moc pochutnal a maminka také! Na to ,že má syn téměř 16 měsíců ,tak jsem byla překvapená,jak moc kaše chutnala ,přeci jen už je trošku rozmlsaný .
Oceňuji také složení plné vitamínů a železa a to že je bez přidaného cukru je obrovské plus !
Navíc je to velmi rychlá snídaně ,takže ideál ,když ráno někam pospichate .

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• složení
  • snadná příprava

Sunar mléčné kaše mě velmi překvapily, zejména svojí chutí. Nejvíce nám chutná ta s jablkem a banánem. Kvalitní multicereální složení s plnotučným mlékem, bez přidaného cukru a palmového tuku. Příprava je také velmi snadná, ideální ke snídani nebo obědu.

• Spousta příchutí
  • Konzistence
  • Složení
  • Chuť a vůně
  • Může dělat hrudky

Kaše je moc dobrá. Chuťově je příjemná. Příchuť je jemná, krásně kaše voní. Nebolí po ní bříško a krásně zasytí. Velký bonus jsou vitamíny a žádný cukr.
Příprava je velice rychlá a snadná. Je vhodná i na výlety. U nás je oblíbená na snídani a svačinky.

SUNAR ovocná s 8 cereáliemi 220 g

SUNAR ovocná s 8 cereáliemi 220 g

Ověřený zákazník Teta drogerie eshop Ověřený zákazník

Zakoupeno v Teta drogerie eshop

Je to super

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Chuť

Kaše od Sunar s vanilkovou příchutí nás velmi oslovila a zachutnala dceři! K snídani k svačině či k večeři? Kdykoliv si ji ráda dá! Výhodou jsou nepřidané cukry či žádný palmový olej! Příprava je snadná, rychlá a zvládne ji každý. Určitě nadále budeme kupovat!

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Složení
  • Velikost balení
  • Konzistence
  • Jednoduchá příprava

Tuhle kaši si určitě koupím znovu. Lepší složení bych si snad už ani nedokázala představit. Moc se mi líbí, že obsahuje celozrnnou mouku a další cereálie, takže je plná vlákniny a dělá dobře střevům. Kaše si mě mimo jiné získala i pro bohatý obsah minerálů a vitamínů, ale co je hlavní, ačkoli složení neobsahuje přidaný cukr, kašička má velmi příjemnou ovocnou chuť a je přirozeně nasládlá.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Rychla příprava
  • Nevím o ničem

Sunar mléčná kaše je velice lahodná oceňuji obsah celozrné mouky ,vitamínů ,vápníku,železa.Proste úžasné složení. Její velice rychlou přípravu ocení nejenom mámy od menších dětí. Nepřidávaný cukr je jako bonus .Synovi chutná nejvíc jahoda banán a mně švestka.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Vanilkova prichut
  • Obsah vitamínu a mineralu
  • Složení bez prodaného cukru
  • Balení v jednom sáčku (rozdělila bych po porcich)

Snadno pripravitelna kaše s dokonalým složením. Vanilkova prichut není nikterak silná. Příprava kaše není narocna. Chutná svacina s jednou malou výtkou na výrobce. Bylo by lepší kdyby sáček se směsi byl znovuuzaviratelny nebo kdyby bylo balení po jednotlivých dávkách.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 26. února 2024

• Zdroj vitamínů
  • Mohlo by být větší množství:-D

Nejlepší na těchto kaší je jejich složení, opravdu miluji chuť těchto kaší a to říkám i já maminka, je krásně vidět vždy jak mi Naty celou porci sní a není pak hned jen tak hladová. Za tyto kaše jsem moc vděčná, jsou výživově hodnotné, dobré a neustále se k nim rádi vracíme.

Ověřený zákazník Testuj.to Jidřiška

Přidáno: 26. února 2024

• Příprava snadná
  • Bez cukru
  • Bez palmového oleje
  • Vápnik +železo
  • Není nic

Kaše určitě doporučuji ,chutnají i mě :)
Jsou bez cukru což je velké plus a jsou bez palmového oleje .
Navíc obsahují celozrné cerelálie -vláknina,vápnik a železo .Plus vitamíny ,takže samé dobré věci .Malému moc chutnají a nebolí bříško .Za nás určitě doporučujeme :)

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Přidáno: 25. února 2024

• vůně
  • bez přidaného cukru
  • ocenila bych hrubší strukturu, ale mám větší dítě

Sunar dělá kaše bez přidaného cukru! Jupí!
Skvělé je, že se po otevření kaše lehce rozvoní daným ovocem, které má být obsahem. Ve chvíli, kdy přidáte teplou vodu, rozvoní se ještě víc. I bez přidaného cukru chutná příjemně sladce.
Příprava je neskutečně jednoduchá a na rozdíl od konkurence je kaše chutná i studená. Mláděti chutnala nejvíce kombinace švestky a jablka, mně jahoda a banán.

Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi, švestka, jablko 210 kg

Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi, švestka, jablko 210 kg

Ověřený zákazník Testuj.to Justýna

Přidáno: 25. února 2024

• Příprava
  • Jednoduché složení
  • Produkt nám vyhovuje,zatím jsem nenašla nedostatek.

Tuto kaši ocení díky její chuti děti a rodiče si ji zamilují hlavně kvůli snadné přípravě- stačí zalít teplou vodou a máte hotovo,kaše se hezky promíchává a nehrudkatí.Zatím mi dcera nikdy u jídla naprotestovala a ochotně kaši baští.Rozhodně můžu doporučit a koupím i jiné příchutě.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Přidáno: 24. února 2024

• Příprava
  • Bez cukru
  • Obsahuje živiny které miminko potřebuje
  • Vůně
  • obsahuje poměrně skromné množství,produktu.

Jablková a banánová kaše od Sunaru nás nadchla svou výtečnou chutí, která přesně odpovídá našim preferencím, a také lehkostí, která nám vyhovuje. Naše malé miminko projevilo výrazný zájem o tuto lahodnou pochoutku. V sáčku jsme si všimli, že obsahuje poměrně skromné množství, což by mohlo být vylepšeno přidáním více produktu do balení. S ohledem na naše pozitivní zkušenosti a nadšení z chuti plánujeme bezpochyby investovat do dalšího balení Sunaru Jablko Banán.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 23. února 2024

• Vydrží na hodně porcí
  • Bez palmového oleje
  • Bez přidaného cukru
  • Nehrudkuje

Kaši jsme vyzkoušeli společně s ročním synem. Příprava kaše je velmi jednoducuam Ihned při přípravě mě překvapilo, že pro dostatečnou hustotu kaše stačilo ještě o lžíci méně, než bylo na obalu - tudíž balení vydrží o to déle. Vyzkoušeli jsme ji jak do lahvičky na kaše, tak i na lžičku a vyhovovala v obou variantách. Velké plus pro mě bylo to, že kaše neobsahuje ani palmový tuk ani přidané cukry. Synovi chutnala velmi.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 22. února 2024

• Velké množství vitamínů
  • Velmi chutná
  • Bez přidaného cukru
  • Balení neobsahuje odměrku

Kaše od Sunaru jsme si oblíbili ke svačině. Jsem ráda, že je plná vitamínů, bez cukru a malého zasytí, díky více druhům cereálií je i velmi chutná a výživná, takže si nemusím vyčítat, když malému nestihnu uvařit, protože je skvělá i k obědu a to je velká pomoc, pokud máte velkého jedlíka jako my, který je nepříjemný pokud nemá své jidlo v čas na který je zvyklí. Je super ji vzít i na cesty, když nemáte možnost dítěti uvařit či ohřát oběd, stačí mít s sebou jen termosku s teplou vodou, lahvičku a máte vystaráno. Navíc přípravu zvládne i náš tatínek, takže já mám více času i pro sebe nebo domácnost. Našemu malému chutnají všechny příchutě, ale nejvíce si oblíbil švestku a jablko.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 21. února 2024

• Přidané vitamíny
  • Zbytečný papírový obal

Kaše se snadno připravuje a má velmi dobrou chuť. Nemusím pro prcka ničím ochucovat, jinak dáváme čerstvé nebo lyo ovoce. Oceňuji široký výběr příchutí. Velké plus za přidané vitamíny, minerály a železo a že je bez přidaného cukru. Určitě vyzkoušíme i další příchutě.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25